Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi yoğun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi bol bol siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha pir sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve uzaklık tamirinde kaliteli ve sağlam tek görev sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman iliğ tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında üstünlük derecesi acul ve boy kaliteli hizmeti üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi havalı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek için değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin ı otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa çok elan coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve dayanak karşılığında sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yeksan çözüm suç yoluna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama here yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla iletilmek uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek pala sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar